JG:s Auktionsservice
Norevägen 23b
711 31 Lindesberg
072-2155631
www.jgsauktionsservice.com
info@jgsauktionsservice.com

Startsida

Presentation

Inlämningsvillkor

Auktionskalender

Välkomna på auktion i Ställberg Folkets Park Söndagen den 27 Maj 2018 kl. 11.00

Visning: 10.00

c:a 550 utrop.

Vi har även möjlighet att ta emot betalningar genom Swish.

  • 80-talsfåtöljer
  • Teakbyrå, 4 lådor
  • Dockväska m. docka
  • Cyklar, bl. a. gammal Hermes
  • Gamla skyltar, bl. a. GB
  • Nästan ny trädgårdsgrupp i trä, 4 stolar
  • Gamla lyktor
  • Rejäla trädgårdsredskap, m.m.
  • Liten frysbox
  • Gammalt bord
  • Gamla trämått
  • Allmoge
  • Figuriner, bl. a. Nittsjö
  • Servis
  • Gammalt fint teakbord
  • Bordsfotogenlampa
  • Gamla bordslampor
  • Nils-Johan
  • Gamla ljusstakar i mässing, stämplade
  • Skansen
  • SAAR-porslin
  • Royal Copenhagen
  • Tavlor, bl. a. Lars Norman
  • Kockum i fint skick
  • Bo Fajans
  • EP-skivor
  • Gammal räknemaskin
  • Gammal plåtleksak
  • Klockor, bl. a. silverrova
  • Fiskerulle, Fladen
  • Mobiltelefon iPhone 4S
  • Kristallkaraff
  • Golvlampa, 50-talet, Bumling
  • Golvlampa, 50-talet, Hans Agne Jakobsson
  • Pigtittare
  • Gamla vykort
  • Fickjournalen, 40-50-talet
  • Kaffegods, bl. a. 50-tal
  • Gamla vikter
  • Gamla glas
  • Uppsala-Ekeby
  • Liten ljugarbänk
  • Gammalt slagbord
  • Liten kökssoffa
  • Gammal skänk
  • Gammal byrå, 4 lådor
  • Gammalt barnvagnsunderrede
  • Gammal pall
  • Snedklaffbyrå, 4 lådor
  • Gammal resväska
  • BRIO

... och mycket mer,

plus REJÄLA överraskningar, hjärtligt välkomna!

Klicka på en bild för att se den i ett större format