JG:s Auktionsservice
Norevägen 23b
711 31 Lindesberg
072-2155631
www.jgsauktionsservice.com
info@jgsauktionsservice.com

Startsida

Presentation

Inlämningsvillkor

Auktionskalender

Välkomna på auktion i Ställberg Folkets Hus Söndagen den 12 Mars 2017 kl. 11.00

Visning: 10.00

Från orört dödsbo, c:a 550 utrop.

OBS! Vi har även möjlighet att ta emot betalningar genom Swish.

  • Samlarburkar, bl. a. gammal kakburk
  • Lampor
  • Gamla ljusstakar
  • Platt-TV, Philips
  • Jordglob
  • Figuriner
  • Kompressor
  • Fina glas
  • Tenn
  • Gamla märken
  • Gammal kista
  • Gammal tavelram
  • Tavlor
  • Piedestal
  • Syskrin
  • Kassaskåp
  • Matservis
  • Bänkslipmaskin
  • Gamla bestick
  • Höganäskrus
  • Gammal kamera
  • Kristallkrona
  • Gitarr
  • Elmotorsåg
  • Trimmer, bensin
  • Bensindunkar
  • Trädgårdsredskap
  • Köksgrupp
  • Hörnskåp
  • Hushållsassistent
  • Bokhylla i teak, 50-60-talet
  • Hattask
  • Campingmöbler, bord m. stolar, 50-tal
  • Stringbord

... och mycket mer,

plus REJÄLA överraskningar, hjärtligt välkomna!

Klicka på en bild för att se den i ett större format